KREDİLER

Normal Kredi

Yeni üyelerimizin de 3 (Üç) ay aidat ödemiş olmak şartıyla, 2.000.00 TL.(İki bin TL.)’na kadar yararlanabileceği, Eski üyelerimizin Normal BİYAF üyelerinde, Vakıf aidatı toplamının 2 (İki), İsteğe Bağlı BİYAF üyelerinde Vakıf aidatı toplamının 2,5 katına kadar yararlanabileceği kredidir.

Tatil Kredisi

Altı ay Vakıf aidatı ödemiş üyelerin tatil amacıyla 2.000,00 (İki bin) TL.sına kadar yararlanılabileceği kredidir.

Evlilik Kredisi

Kendisinin veya çocuğunun evlenmesi durumunda Altı ay Vakıf aidatı ödemiş üyelerimizin yararlanabileceği kredidir.

a) Evlenen Normal BİYAF üyelerine Vakıf aidatı toplamının “6”, İsteğe Bağlı BİYAF üyelerine Vakıf aidatı toplamının “7” katına kadar ve 10.000,00 TL.’sını aşmamak üzere Evlilik Kredisi verilebilir.

b) Çocuğunu veya bakmakla yükümlü olduğu kişiyi evlendiren Normal BİYAF üyelerine, Vakıf aidatı toplamının “5”, İsteğe Bağlı BİYAF üyelerine Vakıf aidatı toplamının“6 “ katına kadar ve 7.000,00 TL.’sını aşmamak üzere Evlilik Kredisi verilebilir.

Taşıt Kredisi

Taşıt alınması halinde Altı ay Vakıf aidatı ödemiş üyelerimizin yararlanabileceği kredidir.Vakfın anlaşmalı olduğu firmalardan alınacak 1. el taşıtlarda, taşıt alım bedelinin tamamı, 2. el taşıtlarda 30.000,00 TL. (Otuz Bin Türk Lirası)’ sını aşmamak üzere, taşıt rayiç bedeli tutarında kredi verilebilir.

Eğitim Kredisi

Kendisi veya çocuğunun devam mecburiyeti olan bir üniversitede ya da özel eğitim kurumunda öğrenim görmesi halinde Altı ay Vakıf aidatı ödemiş üyelerimizin yararlanabileceği kredidir. Normal BİYAF üyelerinde Vakıf aidatı toplamının “4” İsteğe Bağlı BİYAF üyelerinde Vakıf aidatı toplamının “5” katına kadar ve 10.000.00 TL. (On bin) TL’ nı aşmamak üzere, eğitim kredisi verilebilir.

İhtiyaç Kredisi

Altı ay Vakıf aidatı ödemiş üyemizin ihtiyacını beyan ederek, maaşın 10 katına kadar 30.000,00 (Otuz bin) TL.’ nı aşmamak üzere, yararlanabileceği kredidir.

Engelli Kredisi

Altı ay Vakıf aidatı ödemiş, engel durumunu belirtir % 40 raporu olan engelli üyelerimizin yararlanabileceği kredidir. Normal BİYAF üyelerinde 15.000,00 (On beş bin) TL’nı, İsteğe Bağlı BİYAF üyelerinde 20.000,00 (Yirmi Bin) TL’nı aşmamak üzere, maaşın 10 katına kadar Engelli Kredisi verilebilir.

Konut Kredisi

Altı ay Vakıf aidatı ödemiş üyelerimizin konut alması durumunda maaşın 10 katına kadar 35.000,00 (Otuz Beş bin) TL.’ nı aşmamak üzere yararlanabileceği kredidir.

Olağanüstü Hal Kredisi

Altı ay Vakıf aidatı ödemiş, sel, yangın, deprem v.b gibi olağanüstü olaylar nedeniyle mağdur olmuş üyemizin, 20.000,00 TL. (Yirmi bin) TL.sına kadar yararlanabileceği kredidir.

BİZİ TAKİP EDİN
Çok yakında bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz..